Avukatlar İçin

Müvekkilim Uygulaması ile avukatların müvekkillerine sunduğu portal sayesinde; davaları takip etmek çok kolay, avukata gönderilen dosyalar tek bir yerde ve canlı chat ile hukuk bürosuna ulaşım her daim mümkün

İletişime Geç
Müvekkİl

Müvekkilim Uygulaması


Müvekkilim uygulaması ile avukatlar müvekkillerine sunacakları panel sayesinde sürekli telefon ile aranma derdinden kurtuluyor ve kurumsal müşterilerine daha kaliteli hizmet verme şansı yakalıyorlar.

Mutlu Müvekkiller

Müvekkil uygulaması ile müvekkiller davalarında/hukuki danışmanlık süreçlerinde sürekli bilgi alabilir ve avukatlarını sürekli arayıp 'Dosyam ne oldu?' demek zorunda kalmazlar. Dosya detaylarını ve süreçlerini detaylı olarak takip edebilen müvekkiller daha kurumsal hizmet almış olurlar.

Sürekli Bilgi Paylaşımı

Müvekkil uygulamasındaki canlı sohbet penceresi sayesinde; müvekkiller aklına takılanları yazıp, hukuk bürosundaki ekip üyelerinden sürekli bilgi edinebilirler. Bu sayede yalnızca uygun olan avukatların cevaplayacağı ve müvekkillerin de ilgisiz kalmayacağı bir hizmet anlayışı oluşturulmuş olur.

Avukata Dosya Gönderimi

Müvekkile sunulan panel üzerinden müvekkiller avukatlarına istenilen dosyaları hızlıca gönderebilir ve ilgili müvekkil kaydı içerisinde tutulan dosyalar sayesinde; avukat açısından da -mail veya mesajlaşma uygulamalarından gönderilen dosyalarda olduğu gibi- karışıklıklar yaşanmaz

Web Uygulaması

Müvekkil uygulaması avukatların kurumsal web sitelerine bağlı olarak geliştirilen ve bulut sunucu üzerinden çalışan bir internet uygulamasıdır. Web uygulaması olması nedeni ile uygulamanın yönetim paneline avukat ve müvekkil her zaman her yerden erişebilme imkanına sahiptir.